SLUŽBY

Nabízíme služby trichologa, vlasové a kosmetické poradenství (pěstící, dekorativní, přírodní kosmetika, biokosmetika) šité na míru, a to v českém jazyce, v angličtině a v němčině.

On-line konzultaci nebo osobní schůzku s trichologickým vyšetřením si můžete pohodlně objednat v našem E-SHOPU, kde též najdete náš bestseller – zvýhodněný Startovací balíček (PCC Starter Pack), který se skládá z E-booku (kompletního průvodce správnými postupy vlasové péče) a Seznamu doporučených produktů (kompletního průvodce šetrnými produkty vlasové péče).

Velmi oblíbenou službou je i Pure Curl Care Proměna, vlasová konzultace, trichologické vyšetření, mytí a styling v pohodlí Vašeho domova (platí na území ČR).

Dále nabízíme 3 varianty individuálního školení péče o vlnité a kudrnaté vlasy pro kadeřnice a kadeřníky zakončené certifikátem.

Věnujeme se též vzdělávací činnosti a osvětě v oblasti přírodní kosmetiky (video tutoriály, webináře, semináře, rozhovory). Další inspiraci můžete čerpat v naší Facebook skupině, na našem Facebook profilu a na Instagramu.

Jste-li příslušníkem pomáhajících profesí (zdravotnictví, dobrovolnictví, terapeutické profese), kontaktujte nás pro získání slevy na nákup v našem E-shopu.