Veronika - vlasové poradenství

O mně

Jmenuji se Veronika Movsesyan a své vlasové dobrodružství jsem započala v roce 2020. Důvodem, proč jsem se začala zajímat více o produkty a techniku mytí, byla velice špatná kvalita mých vlasů po porodu a také po zátěži, kterou dostávaly v divadle, kde pracuji. Jak už to tak bývá, po porodu mi hodně vlasů vypadalo a ten zbytek co zůstal, se narovnal a krepatil. Po mé bujné kštici se mi stýskalo a tak jsem se rozhodla zkusit metodu CGM (Curly Girl Method). Od malička mám vlasy vlnité, hrubé, silné a husté, takže jsem věděla, že je určitě naděje na zlepšení. Nicméně informací na CGM Facebook skupinkách bylo mnoho a první rok jsem prostě zkoušela to, co ostatní doporučovali. Instinkt mi našeptával, že bych se asi měla spíše zaměřit na složení produktů sama, než abych slepě nakupovala něco, co zrovna někomu „sedlo“ či bylo potřeba vyprodat ze skladu.

Bohužel jsem ale neměla čas a především kapacitu na to, se tímto problémem zabývat a stále jsem nebyla spokojená s tím, jak moje vlasy vypadají. Byly buď zatížené, nebo rozlítané. Přicházela jsem o objem. Začaly se mi objevovat lupy. Když už se mi mytí povedlo, vlasy byly pěkné 3 dny maximálně.

Zásadní událostí pro mne bylo seznámení s Lenkou, která mi otevřela dveře k dalším mnoha odvětvím. Především mě ale svými vědomostmi o jednotlivých složkách v produktech a jejich působení na celý organismus začala přivádět na myšlenku, že nejsem sama, kdo si chce dávat na pokožku hlavy jen to nejlepší a nové plány byly na světě.

Po prvním setkání a společně kávě nám bylo jasné, že toto téma s námi rezonuje a Pure Curl Care vize byla na světě. Od února 2021 jsem si tedy na svou hlavu dala pouze produkty, které procházejí nejen webovou aplikací curlsbot, ale prověřeny jsou i aplikacemi Ecogolik.com, INCI Beauty a WeWell. Trichologický kurz na sebe nenechal čekat a byl dalším logickým krokem na mé vlasové cestě.

Ráda ve své trichologické poradně pomáhám ženám, mužům i dětem uzdravit a zklidnit vlasovou pokožku. Pomohu Vám s technikou mytí a výběrem vhodných produktů. Také Vás učím tomu, jak si já myslím, že je vhodné přistupovat ke svým vláskům. To jest nesnažit se je měnit, ale opečovávat je a upravovat je tak, aby byl výsledek co nejvíce podobný Vaší představě o ideálu. Chci Vás učit, jak se dá naslouchat potřebám Vašich vlasů, jak si sestavit vhodnou mycí rutinu, kterou budete schopni měnit podle potřeby i v průběhu mytí. Ráda bych Vám navíc ukázala směr a možnosti sebevzdělávání, které Vás dovedou k tomu, že si budete sami moci svoje produkty vlasové péče důkladně vybrat téměř kdekoli a za přijatelné ceny.